ورزش ۱۱ – تیم فوتبال برایتون با حضور علیرضا جهانبخش، مهاجم ایرانی خود در سه بازی لیگ برتر انگلیس به۱ برد و ۲ باخت دست یافتند.
در همین راستا جهانبخش که فصل گذشته در تیم آلکمار هلند فوق‌العاده عمل کرد در این فصل به تیم بی حاشیه برایتون آمده و در نظر دارد به مانند فصل گذشته توانایی‌های خود را به رخ دیگر تیم‌ها بکشاند. این بازیکن در سه هفته ابتدایی لیگ تنها در بازی اول و سوم به بازی گرفته شد و در بازی دوم نتوانست به میدان برود.

علیرضا جهانبخشعلیرضا جهانبخش

جهانبخش در دقایق آخر بازی ابتدایی تیمش با نظر سرمربی خود برای اولین بار برای تیمش به میدان رفت و عملکرد نسبتا قابل قبولی هم داشت ولی شانس او خوب نبود و در همان دیدار اول مقابل واتفورد با نتیجه ۲-۰ مغلوب شدند. علیرضا در این دیدار از نگاه هواسکورد نمره ۶٫۳ را به خود اختصاص داد.

علیرضا جهانبخشعلیرضا جهانبخش

اما در دیدار دومی که برایتون با منچستریونایتد داشت، علیرضا نتوانست فرصت بازی پیدا کند و با نشستن روی نیمکت نظاره‌گر بازی تیمش بود. دیداری که با پیروزی دور از انتظار برایتون و با نتیجه ۳-۲ همراه بود. مهاجم ایرانی برایتون در این دیدار از نگاه هواسکورد نمره ۶٫۲ را به خود اختصاص داد.

برایتون - منچستریونایتدبرایتون – منچستریونایتد

در دیدار سوم که بازی حساس میان برایتون و لیورپول بود، جهانیخش از دقیقه ۷۵ با نظر سرمربی خودش وارد زمین شد اما نتوانست مانع شکست تیمش شود و با نتیجه ۱-۰ شکست خوردند. حال به نظر می‌رسد بعد از هفته سوم سرمربی برایتون دقایق بیشتری به علیرضا میدان دهد.

علیرضا جهانبخشعلیرضا جهانبخش

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای فوتبالیت محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.