فوتبالیت آنلاین / رئال مادرید فعالیت آنچنانی در بازار نقل و انتقالات نداشته و دیگر خبری از خریدهای کهکشانی نیست. در تابستانی که رونالدو و کوواچیچ رئال را ترک کرده اند، فلورنتینو پرز هنوز با خونسردی عجیبی، دست به خرید جایگزین برای آنها نزده است. خیلی ها معتقدند که رئال حداقل برای پر کردن جای خالی رونالدو نیاز به یک مهاجم دارد. کار رئال در پیش فصل با انجام ۴ بازی به اتمام رسید. سه برد و یک شکست حاصل کار تیم لوپتگی بود و سرمربی جدید رئال نمی تواند از عملکرد شاگردانش ناراضی باشد اما او با وجود رضایت کلی، از پرز درخواست خرید یک مهاجم و یک دفاع میانی کرده است.


در خط حمله هرچند لوپتگی از شرایط مایورال راضی است اما خرید یک مهاجم نوک را برای رئال ضروری می بیند. رائول دی توماس هم که ناامید کننده ظاهر شد، احتمالا بازهم به تیمی دیگر قرض داده می شود.


باشگاه درخواست لوپتگی را بررسی خواهد کرد اما تنها در شرایطی نیازهای او را برآورده می کند که بازیکنان موردنظر در شرایط قیمت معقولی در دسترس باشند. رئال قصد ندارد هزینه زیادی برای مهاجم و مدافع موردنیاز لوپتگی هزینه کند. در خط میانی هم به جای کوواچیچ، بازیکنی جذب نخواهد شد چرا که لوپتگی از سبایوس کاملا راضی است و فده والورده، هافبک جوان اروگوئه ای که فصل قبل قرضی برای لاکرونیا بازی کرد نیز امیدوارکننده ظاهر شده است.


در اسپانیا بر این عقیده هستند که نتیجه سوپرفوتبالیت اروپا برابر اتلتیکو، در تصمیم گیری نهایی پرز برای خرید بازیکن تاثیر به سزایی خواهد داشت.


۱۲


 

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای فوتبالیت محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.