افتتاح ورزشگاه 7 هزار نفری اسلامشهر با حضور جهانگیری و سلطانی فر

استادیوم هفت هزار نفری شهدای شهرستان اسلامشهر با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان و…

 استادیوم هفت هزار نفری شهدای شهرستان اسلامشهر با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان و دکتر شیرازی رئیس هیات فوتبال استان تهران افتتاح شد.

ورزشگاه هفت هزار نفری شهدای اسلامشهر بعدازظهر امروز با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری و مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان افتتاح شد.

استادیوم ۷ هزار نفری اسلامشهر که عملیات احداث آن از سال ۱۳۸۸ و در قالب مصوبات رئیس جمهور دولت  نهم آغاز شده پس از گذشت قریب به ۱۰ سال آماده بهره برداری شده است که فردا با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان افتتاح و به بهره برداری می رسد.

این پروژه عمرانی ورزشی در زمینی به مساحت ۱۰ هکتار و با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و با همکاری شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی احداث شده که دارای  ۲۱۵۰ متر مربع زیربنای فضای سرپوشیده و ۳۳ هزار و ۲۰۰ متر مربع فضای روباز است.

استادیوم ۷ هزار نفری اسلامشهر دارای ۴ دکل روشنایی، ۲ فضای رختکن بازیکنان و داوران، سرویس های  بهداشتی مجزا ویژه بازیکنان، داوران و عمومی است، علاوه بر این زمین چمن استاندارد، این مجموعه ورزشی  دارای یک پیست تارتان با شش خط حدود ۶ هزار متر مربع است که آماده برگزاری تمرینات و مسابقات ملی  می باشد.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای فوتبالیت محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.