فوتبالیت آنلاین / سرمربی تیم ملی دانمارک به انتقاد از پل پوگبا پرداخت و عنوان کرد فرانسه تیم خیلی خاصی نیست. تیم ملی دانمارک یکی از تیم‌های حاضر در گروه C  جام جهانی است که باید برابر فرانسه، پرو و استرالیا به میدان برود. آگه هریده، سرمربی دانمارک با انتقاد از پل پوگبا ستاره خط میانی فرانسه گفت: «او در بازی با منچسترسیتی با موهای آبی و سفید بازی کرد و فکر کنم برابر ما با موهای قرمز و سفید بازی کند. فکر می‌کنم او فقط به مدل موهای خود فکر می‌کند.»


تیم ملی فرانسه در رده‌‌بندی فیفا در رده هفتم قرار دارد و به‌عنوان یکی از مدعیان وارد مسابقات جام جهانی می‌شود. در همین رابطه سرمربی تیم ملی دانمارک اضافه کرد: «من به فرانسه اعتقادی ندارم. تیم‌هایی که در رده‌بندی فیفا در رده‌های بالایی قرار دارند تیم خوبی هستند ولی به نظرم فرانسه استثنا است و از نظر من فرانسه تیمی خیلی خاص محسوب نمی‌شود. من بازی فرانسه برابر سوئد را در استکهلم دیدم که با شکست آنها تمام شد.»


تیم ملی دانمارک در نخستین دیدار خود در جام جهانی برابر پرو قرار خواهد گرفت و فرانسه باید به مصاف استرالیا برود. دانمارک نخستین بار در سال ۱۹۸۶ به جام جهانی راه یافت که به دور دوم نیز رسید ولی در این مرحله حذف شد. در سال ۱۹۹۸ دانمارک در یک چهارم نهایی جام جهانی حضور داشت تا بهترین عملکرد این تیم در جام جهانی باشد. چهار سال بعد، دانمارک در جام جهانی ۲۰۰۲ نیز حضور داشت و به دور دوم راه یافت و بعد از یک دوره غیبت در سال ۲۰۱۰ نیز دانمارکی‌ها در جام جهانی حضور داشتند که موفق به صعود از گروه خود نشدند. حالا برای پنجمین بار، این تیم جواز حضور در جام جهانی را به دست آورده است.


 

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای فوتبالیت محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.