فوتبالیت آنلاین / ماجرای پخش بازی‌های آسیایی جاکارتا از صدا و سیما هر روز وارد چالش‌های بیشتری می‌شود. خبرنگاران اعزامی صدا و سیما مشکلات جدی برای ورود به محل برگزاری رقابت ها دارند و حق هیچ‌گونه تصویربرداری را هم ندارند. چرا؟ چون حق پخش این رقابت‌ها خریداری نشده و پخش تمام رویدادها هم به صورت غیر قانونی صورت می‌گیرد.


در ادامه این حواشی که از ممانعت ورود خبرنگاران این نهاد تا دستگیری یکی از این خبرنگاران ادامه داشته، عدم پخش بسکتبال هم اعتراض اهالی این رشته را به دنبال داشته است.  ارسلان کاظمی پیش از مسابقه از احتمال عدم پخش گفته بود و پس از بازی هم حامد حدادی با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرامش از صدا و سیما خواست تا دیگر بازی‌های این تیم را پخش نکند!


حدادی نوشته: به شخصه متاسفم برای صدا و سیمای ملی که بازی‌‌ تیم‌های ملی مخصوصا بسکتبال رو زنده پخش نمی‌کنه! نمی‌دونم چجوری بازی مغولستان و تایلند پخش میشه. شاید علاقه خاصی وجود داره به اون کشورها! لطفا دیگه پخش نکنید!


کنایه صمد با معرفی چهره‌ها 


پس از حدادی، صمد نیکخواه هم دست به کار شد و در تصاویری که زنجیروار منتشر کرد، با ادبیات طنزگونه خاص خودش، به پخش نشدن بازی اول بسکتبال معترض شد. صمد برای هر عکس شرحی جداگانه نوشته که برخی از آنها را می‌بینید. او  با انتشار  تصاویری از خودش، حدادی، محمد موسوی و چند هم‌تیمی دیگرش به انتقاد از صدا و سیما پرداخته.


او با جمله‌هایی نظیر «فکر می‌کنم رییس صدا و سیما ایرانی نیست» یا «من هنوز ضرغامی رو رییس صدا و سیما می‌دونم» به سیمای ملی کنایه زده است. او در نهایت هم تصویری از پخش بازی اندونزی از شبکه ورزش را منتشر کرده و نوشته: آقا زود بزنید شبکه ورزش بازی اندونزی رو دزدیدن دارن پخش می‌کنن!

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای فوتبالیت محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.