پنج تیم آسیایی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حضور دارند و هر کدام امیدوارند بهترین نتیجه را به عنوان نماینده قاره کهن بدست بیاورند.

به گزارش فوتبالیتجام جهانی ۲۱۰۸ روسیه از تاریخ ۲۴ خرداد تا تاریخ ۲۴ تیر برگزاری می شود. در این رقابت ها ۵ تیم آسیایی  ایران ، عربستان سعودی ،ژاپن ،کره جنوبی و استرالیا حضور دارند و هر یک می توانند به عنوان نماینده قاره کهن در جام جهانی روسیه شگفتی ساز شوند؛ که البته پیش از این نیز  تیم هایی همچون عربستان سعودی ،ژاپن و کره جنوبی این سابقه را در کارنامه خود دارند.

تیم ملی ایران:

/////////// بهترین نتیجه تیم های آسیایی در جام جهانی روسیه را پیش بینی کنید

تیم ملی ایران توانست برای پنجمین بار و دومین  بار متوالی به جام جهانی راه یابد و در گروه B مسابقات در کنار تیم هایی همچون اسپانیا، پرتغال و مراکش قرار گیرد تا این گروه از جام جهانی به اسم گروه مرگ معروف شود.

بازی های تیم ملی ایران در اولین دیدار در تاریخ ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ برابر تیم ملی مراکش خواهد رفت تا با پیروزی برابر این تیم امید صعودشان به دور بعد چند برابر از گذشته شود. دومین و سومین دیدار نیز در تاریخ های ۳۰ خرداد و ۴ تیر ۱۳۹۷ به ترتیب برابر تیم های اسپانیا و پرتغال خواهد رفت.  گفتنی است تیم ملی ایران در این دور از جام جهانی بسیاری از بازیکنان مطرح لیگ های معتبر اروپایی همچون کاوه رضایی، قوچان نژاد، جهانبخش، انصاری  فرد و امیر عابد زاده هستند.

تیم ملی عربستان سعودی:

/////////// بهترین نتیجه تیم های آسیایی در جام جهانی روسیه را پیش بینی کنید

تیم ملی فوتبال عربستان برای پنجمین بار به جام جهانی صعود کرده است.این تیم در گروه A رقابت های جام جهانی با  تیم های روسیه ،مصر و اروگوئه همگروه است و این گروه را یکی از آسان ترین گروه های جام جهانی روسیه دانست.   

تیم ملی عربستان  بهترین نتیجه را در جام جهانی ۱۹۹۴آمریکا  به دست آورده است. عربستان در این دوره از جام جهانی تیم های مراکش ،بلژیک را شکست داد و با نتجه ۲ بر یک به تیم ملی هلند باخت تا به عنوان تیم دوم به دور بعدی جام جهانی روسیه صعود کند.این تیم در یک هشتم نهایی نیز با تیم ملی سوئد رو به رو شد تا در یک دیدار سخت برابر تیم ملی سوئد از صعود به دور بعدی جام جهانی روسیه باز بماند. گل زیبای سعید العویران به میشل پرودوم دروازه بان سرشناس بلژیک هنوز هم در خاطر فوتبال دوستان هست که از نیمه زمین حرکت کرد و یک گل بسیار زیبا به ثمر رساند.

بازی های تیم ملی عربستان در جام جهانی به صورت زیر است:

اولین دیدار : عربستان سعودی-روسیه (میزبان) – (بازی افتتاحیه جام جهانی ) -۲۴خرداد ۱۳۹۷

دیدار دوم:  اروگوئه -عربستان سعودی ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

دیدار سوم:عربستان سعودی -مصر ۴ تیر۱۳۹۷

تیم ملی ژاپن:

/////////// بهترین نتیجه تیم های آسیایی در جام جهانی روسیه را پیش بینی کنید

تیم ملی ژاپن  با ۴ عنوان قهرمانی در مسابقات  جام ملت های آسیا   رکورددار قهرمانی در این مسابقه آسیایی محسوب میشود. تیم ملی ژاپن همچنین شش دوره صعود به جام جهانی را در کارنامه خود دارد و توانسته دو مرتبه به مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها برسد و در جام کنفدراسیون های ۲۰۰۱ نیز توانست به مقام نایب قهرمانی دست یابد تا یکی از پرافتخار ترین تیم های ملی آسیایی باشد. به گفته بسیاری از کارشناسان فوتبال تأسیس جی لیگ، لیگ حرفه‌ای فوتبال ژاپن در سال ۱۹۹۳ کمک شایانی به قدرت گرفتن فوتبال ملی این کشور کرده است.

بازی های تیم ملی ژاپن در جام جهانی روسیه به صورت زیر است:

دیدار اول:کلمبیا-ژاپن     ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

دیدار دوم : ژاپن-سنگال       ۳ تیر ۱۳۹۷

دیدار سوم:ژاپن-لهستان       ۷ تیر ۱۳۹۷

تیم ملی کره جنوبی:

/////////// بهترین نتیجه تیم های آسیایی در جام جهانی روسیه را پیش بینی کنید

تیم ملی کره جنوبی برای دوازدهمین بار به جام جهانی صعود کرده است و بیشترین صعود به این رقابت ها را در بین تیم های آسیایی دارا است و همچنین این تیم نخستین و تنها تیم آسیایی است که به نیمه نهایی جام جهانی رسیده است.کره جنوبی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در گروه Fرقابت ها با تیم های آلمان،مکزیک و سوئد همگروه است.

بازی های تیم ملی کره جنوبی در جام جهانی به صورت زیر است:

دیدار اول :   سوئد-کره جنوبی              ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

دیدار دوم: کره جنوبی-مکزیک           ۲ تیر ۱۳۹۷

دیدار سوم: کره جنوبی-آلمان            ۶  تیر ۱۳۹۷

تیم ملی استرالیا: 

/////////// بهترین نتیجه تیم های آسیایی در جام جهانی روسیه را پیش بینی کنید

این پنجمین بار است که تیم استرالیا به جام جهانی روسیه صعود می کند .استرالیا را می توان یکی از بهترین تیم های آسیایی دانست زیرا کیفیت بازی فوتبال در این کشور بالاتر از سایر کشور ها بوده و لیگ های فوتبال جذابی را نیز دارا می باشند.نخستین تیم ملی استرالیا در سال ۱۹۲۲ برای انجام بازی در نیوزلند تشکیل شد. تا ۲۵ سال پس از آن تیم‌های ملی فوتبال استرالیا، نیوزلند، چین و آفریقای جنوبی رقیب یکدیگر بودند تا این‌که با گسترش سفر ارزان هوایی استرالیا رقیب‌های خود را افزایش داد تا بتواند در مسیر رشد فوتبال خود موفق باشد.

تیم ملی استرالیا در جام جهانی روسیه در گروه cرقابت ها با تیم های فرانسه،پرو و دانمارک همگروه است.

برنامه بازی های تیم ملی استرالیا در جام جهانی عبارتند از:

دیدار اول   :فرانسه-استرالیا ۲۶ خرداد ۱۳۹۷

دیدار دوم :دانمارک-استرالیا ۳۱ خرداد ۱۳۹۷

دیدار سوم :استرالیا-پرو ۵ تیر ۱۳۹۷

انتهای پیام/

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای فوتبالیت محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.