به گزارش افکارنیوز،

در بازیبرگشت پرسپولیس مقابل السد محمد انصاری و کمال کامیابی‌نیا به ترکیب برمی‌گردند و تماشاگران هم می‌خواهند کل ورزشگاه را پر کنند. از این رو، شرایط مهیاست تا با یک تساوی یا تکرار پیروزی، پرسپولیس راهی فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا شود، اما در این راه سرخپوشان احتیاج دارند که برای کامل کردن جشن‌شان حتماً به السد گل بزنند. اگر شرایط برعکس شود، پرسپولیس در منطقه خطر قرار می‌گیرد و هر امکانی از آن پس وجود دارد.

برانکو که فهمیده سعد الشیب دروازه‌بان اول السد و بازیکن ملی‌پوش این تیم، محروم شده، می‌خواهد تاکتیکی با ریسک کمتر برای گلزنی تیمش در نظر بگیرد. آنالیز‌ها نشان از ضعف مفرط گلر دوم السد دارد و از این رو، ممکن است با هر ضربه به چهارچوب، شانس گلزنی پرسپولیس افزایش یابد. به همین علت برانکو از بازیکنانش طی روز‌های گذشته خواسته هر طور شده به دنبال گلزنی با استفاده از زدن شوت در فواصل مختلف باشند. این تاکتیک در کنار اصرار سرخپوشان به مدیریت بازی، کشاندن توپ به کناره‌ها و ارسال، استفاده از فضای پشت مدافعان حریف هنگام ضدحمله و گرفتن خطا از بازیکنان السد می‌تواند گره صعود به فینال را باز کند و یک بازی آسان دیگر برای سرخپوشان رقم بزند.

در روز‌های گذشته اگر اخبار مربوط به تمرین سرخپوشان در روزنامه را دنبال کرده باشید، متوجه می‌شوید آیتم شوتزنی در هر جلسه حداقل دو یا سه بار تکرار می‌شود و بازیکنان شوتزن تیم مثل محمد انصاری، علی علیپور، گادوین منشا، سیامک نعمتی، احمد نوراللهی و کمال کامیابی‌نیا در این آیتم‌ها شرکت می‌کنند. امید برانکو به این است که بتواند السد را دوباره شکست بدهد. او برای این کار، نیاز دارد تا از راه‌هایی که پرسپولیس کمتر گل زده، مثل شوتزنی به گل برسد تا هم شانس برد را به خاطر استفاده السد از دروازه‌بان دومش افزایش بدهد و هم آنالیز‌های حریف را بی‌اثر کند.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای فوتبالیت محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.