فوتبالیت آنلاین / بازی برگشت رم – لیورپول هم مثل دیگر نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان بدون جنجال داوری به پایان نرسید. رمی‌ها که برای جبران شکست رفت یک گل کم آوردند، معتقد بودند که تصمیمات داور به زیان آنها بوده.


خطای هند آرنولد جلوی دروازه لیورپول و یک صحنه مشکوک به پنالتی روی ژکو دو صحنه‌ای بود که از نگاه آنها می‌توانست سرنوشت فینالیست را تغییر دهد.


مونچی، مدیر ورزشی رم در پایان بازی گفت: «تبریک به لیورپول به خاطر فینالیست شدن ولی الان زمانی است که فوتبال ایتالیا باید صدای خود را بالا ببرد و ادعای دادخواهی کند. من اسپانیایی هستم ولی معتقدم که زمان دادخواهی فوتبال ایتالیا رسیده است چون اتفاقاتی که می بینیم طبیعی نیستند. نمی فهمم چرا نباید در لیگ قهرمانان که مهمترین رقابت ورزشی در سطح باشگاهی دنیاست، از سیستم ویدئوچک استفاده شود. با VAR مطمئنا نتیجه بازی تغییر می کرد. بدون اشتباهات داوری الان رم تیم صعود کننده به فینال بود.»


مونچی ادامه داد: «اینگونه نمی توان ادامه داد. در زمین لیورپول یک گل آفساید به ما زدند و امشب هم دو پنالتی برای ما نگرفتند. اشتباهات بزرگی که در نتیجه پایانی تاثیرگذار بود. نه تنها رم که یوونتوس هم در رقابت های امسال برابر رئال از ناحیه داوری ضربه دید.»


سه‌شنبه شب هم بایرنی‌ها به تصمیمات جنیت شاکر، داور بازی اعتراض داشتند و معتقد بودند که او باید دو پنالتی علیه رئال مادرید میزبان اعلام می‌کرد. بایرن برای صعود به فینال به یک گل دیگر در برنابئو نیاز داشت.


فلورنزی، بازیکن رم معتقد است که با کمک داور ویدیویی ممکن بود دو تیم دیگر به فینال لیگ قهرمانان برسند. او بعد از حذف تیمش گفت: «اگر تکنولوژی VAR در لیگ قهرمانان وجود داشت، نمی دانم که آیا فینال بین رئال مادرید و لیورپول برگزار می شد یا نه. این تکنولوژی بسیاری از شک و تردیدها را برطرف می کند و آن صحنه ای که داور ممکن است در ثانیه اول اشتباه کند می تواند  با تماشای فیلم از تصمیم خود مطمئن شود. رم می توانست دستاورد فوق العاده ای داشته باشد و من فکر می کنم تمام ایتالیا به ما افتخار می کنند. این دیدار باید یک نقطه شروع برای ما باشد، نه یک خط پایان، چرا که ما به دنبال تکرار تجربه چنین شب هایی هستیم. ما به این لباس افتخار می کنیم و من فکر می کنم طرفداران ما نیز به آنچه ما انجام دادیم افتخار می کنند.»


 

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای فوتبالیت محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.