ورزش ۱۱ – علیرضا بیرانوند در یکی دو هفته اخیر با درخشش خود بیشترین اخبار و حواشی فوتبال ایران را به خود اختصاص داده است.
ر همین راستا امروز وحید قلیچ پیشکسوت باشگاه پرسپولیس که چند وقت پیش انتقادات تندی را علیه بیراوند به زبان آورده بود نیز تغییر موضع داده است و در گفتگویی به تمجید از گلر شماره یک تیم ملی می پردازد:

به نظرم بیرانوند آماده‌ترین دروازبان حال حاضر ایران محسوب می‌شود و حق مسلم او حضور ثابت به عنوان دروازبان اول تیم ملی است و امیدوارم در جام ملت‌ها نیز به موفقیت بزرگی دست یابد. بنده قبول دارم که در مورد آن پست‌ها مقداری تندروی کرده بودم و در روز‌های آینده حتما یک پست در جهت جبران آن دراینستاگرام می‌گذارم و برای اینکه حسن نیتم را هم نشان دهم، در آینده نزدیک هم در اولین فرصت به محل تمرین پرسپولیس خواهم رفت و از دل بیرانوند در می‌آورم. اما این را هم بگویم نقطه مثبت اینجاست که بیراوند هیچوقت در جهت جواب دادن به نظرات بنده بر نیامد و همیشه به پیشکسوت خود احترام گذاشته و می‌خواستم از همین جا از او تشکر کنم و این رفتار او قابل ستایش است و اکنون باید از همینجا بگویم ببخشید علیرضا جان.

گفتنی است که قلیچ پیش از این گفته بود کپسول آتش‌نشانی از علیرضا بیرانوند برای تیم مفیدتر است!

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای فوتبالیت محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.