ورزش ۱۱ – تیم فوتبال پرسپولیس شب گذشته دیدار معوقه خود در هفته ششم را با برتری پشت سر گذاشت تا تمام هم و غم هواداران این تیم به دیدار برگشت مقابل الدحیل اختصاص یابد.
بازی خوب شاگردان برانکو در زمین حریف و شکست خفیف ۱_۰ در زمین حریف باعث شده تا همه نگاه ها به بازی دوشنبه شب مقابل الدحیل باشد. هواداران پرسپولیس دیشب در حالی که دو تا از بهترین نفرات خود را در اختیار نداشتند، توانستند مقابل رقیب خود به برتری برسند.
حضور فردی به نام برانکو ایوانکوویچ در راس نیمکت پرسپولیس باعث شده تا یکی از پرطرفدار ترین تیم های ایران پس از سال ها وابستگی به بازیکنان در فصول اخیر هیچ گاه به فرد وابسته نباشد و بازیکن سالاری را به صورت کلی در تیم از بین برده است، برانکو حتی این فصل حاضر شد ریسک نیمکت خالی را بپیذیرد تا این که بازیکن بی انضباطی مانند مسلمان در تیم باقی بماند.

برانکو و بازیکنان پرسپولیسبرانکو و بازیکنان پرسپولیس

برانکو در طول حضور خود در نیمکت پرسپولیس بازیکنان دو پسته بسیاری را تربیت کرده است تا در روز های سختی عصای دست او شوند، یکی از دلایلی که پرسپولیس همواره می تواند مقابل تیم های لیگ برتری به پیروزی برسد نیز همین موضوع است، مهره های برانکو به راحتی با جابجایی در زمین تیم حریف را به اشتباه می اندازند و با تغییر سیستم راه های رسیدن به گل را امتحان می کنند.
دیگر مزیت برانکو نسبت به سایر مربیان لیگ احیای بازیکنان فرسوده است، پس از معجزه ای که برانکو در ساق های مسلمان و محمد انصاری به وجود آورد این روز ها نوبت به امید عالیشاه رسیده است که یک بار دیگر زیر نظر تمرینات برانکو به روز های اوج خود بازگردد. در کنار همه این ها رفاقت بین کادر فنی و بازیکنان دیگر نکته بارز تیم های برانکو است.

امید عالیشاهامید عالیشاه

سرمربی دوست داشتنی قرمز های پایتخت حالا با یکی از جدی ترین چالش های دوران فوتبالی خود همراه است، دیدار برابر الدحیل می تواند مانند شمشیری دو لبه برای مرد کروات عمل کند، زیرا اگر او بتواند در این دیدار حساس تیمش را به مرحله بعد برساند شانس بیشتری برای جانشینی کی روش در تیم ملی پیدا خواهد کرد و عدم صعود نیز می تواند زبان منتقدان را تند تر کند.
به هر حال برانکو دورانی را با پرسپولیس به صلابت می گذراند که سایر مربیان لیگ در موقعیت هایی مشابه با نمره مردودی از آن خارج شده اند.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای فوتبالیت محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.