به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ حمیدرضا گرشاسبی، سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس با خبرنگار برنا گفتگو کرد.

*براساس اعلام AFC، باشگاه پرسپولیس باید تا نهم شهریورماه مطالبات خود را پرداخت کند، آیا پرسپولیس مبلغ ۱۰ میلیارد تومان ر پرداخت خواهد کرد؟

اوضاع مالی پرسپولیس اکنون نسبت به گذشته بهتر شده است. با توجه به جلسات متعددی که با وزیر وزش و جوانان و رییس فدراسیون فوتبال انجام دادیم امیدواریم این مشکلات را در زمان معین برطرف کنیم. بیش از ۹۰ درصد مطالبات باشگاه پرسپولیس تسویه حساب شد و این برای نخستین بار در تاریخ باشگاه پرسپولیس است که مطالبات بازیکنان داخلی و خارجی تا حدود بسیاری پرداخت شد. امیدواریم در ۱۰ روز آینده توافقاتی با بازیکنان انجام شود تا این مسئله تیم بزرگ پرسپولیس را تهدید نکند.

*پرداخت مطالبات بازیکنان چگونه انجام شد؟

از تعداد بسیاری از بازیکنان پرسپولیس تشکر می‌کنم که به عشق این تیم تخفیف بسیاری دادند. مبلغ یک میلیارد و صد میلیون تومان به ۱۵۰ میلیون تومان تغییر پیدا کرد تا با تخفیف این بازیکنان پرسپولیس بتواند مشکلات مالی خود را برطرف کند. البته تعدادی از بازیکنان هستند که هنوز راضی نمی‌شوند و خواهان کامل مطالبات خود هستند و امیدواریم با توافقات نهایی بتوانیم این مشکل را هم برطرف کنیم.

*مشکلات اخیر باشگاه پرسپولیس با اسپانسر برطرف شد؟

باشگاه پرسپولیس با اسپانسر خود هماهنگ است. در چند روز آینده بخشی از دریافتی های خود را از ایرانسل خواهیم گرفت.

* تکلیف سوپرجام به کجا انجامید؟

منتظر پاسخ فدراسیون فوتبال و کمیته استیناف هستیم. پیگیریم در آینده نزدیک تکلیف سوپرجام هم مشخص شود.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای فوتبالیت محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.