ورزش ۱۱ – فدراسیون فوتبال آرژانتین در تلاش است تا پس از برکناری خورخه سامپائولی از هدایت این تیم گزینه مناسبی را برای آلبی سلسته انتخاب کنند.

پس از اینکه تیم ملی آرژانتین در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نتوانست انتظارات را برآورده کند مورد هجمه شدید هوادارانش قرار گرفت تا جایی که فدراسیون این کشور را وادار کرد تا سامپائولی را از سمت آلبی سلسته برکنار کند. در همین راستا فدراسیون آرزانتین برآن شد تا برای بهبودی وضعیت این تیم به فکر چاره‌ای باشند و تصمیم گرفتند تا در اولین اقدام خود به سراغ پپ گواردیولا سرمربی حال حاضر باشگاه منچسترسیتی بروند.

در حالی که پیش‌بینی می‌شد گواردیولا با مسئولان این کشور وارد مذاکره شود اما این پیش‌بینی غلط از آب درآمد و پپ در گفتگویی اعلام کرد که دوست دارد در سیتی باقی بماند و فعلا قصد ترک این باشگاه را ندارد. در حال حاضر هدایتگر تیم ملی آرژانتین به دست اسکالونی و آیمار است.

در همین خصوص چیکی تاپیا، رئیس فدراسیون آرژانتین اظهار داشت:

 

جلسه‌ای با پپ داشتیم، اما در حال حاضر به نتیجه‌ای نرسیدیم. تنها دلیل به خدمت نگرفتن گواردیولا این است که اوضاع مالی ما اصلا خوب نیست و در همین اوضاع بد ما هم، پپ طلب دستمزد زیادی کرده بود. امیدوارم هر چه زودتر مشکلات مالی ما برطرف شود و همچنین سرمربی مناسبی را هم برای آرژانتین انتخاب کنیم.

چیکی تایپا - پپ گواردیولا چیکی تایپا – پپ گواردیولا

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای فوتبالیت محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.