به گزارش وبسایت نود، زین الدین زیدان در نشست خبری خودش پیش از بازی فردا شب مقابل لیورپول در فینال لیگ قهرمانان درباره موضوعات مختلف با اهالی رسانه صحبت کرد. 

زیدان به نقل از سایت یوفا گفته:

فینال یک فینال است و هیچ تیمی شانس بیشتری برای پیروزی ندارد. شانس دو تیم ۵۰-۵۰ است. ما به اینکه شانس مان برای پیروز شدن بیشتر از لیورپول است فکر نمی کنم. ما روی ارائه یک بازی خوب تمرکز کردیم. قطعا مثل دیگر بازی ها در بعشی لحظات سختی خواهیم کشید اما این بخشی از فوتبال است. باید لحظات سختی را برای آن ها هم رقم بزنیم.


از اینکه دوباره در فینال به میدان خواهیم رفت خوشحالیم و می خواهیم از این لحظات لذت ببریم. شاید دیگر چنین لحظاتی را تجربه نکنیم برای همین باید نهایت استفاده را ببریم. قطعا مقداری فشار را احساس می کنیم اما هیجان زده هم هستیم. 


رونالدو به خوبی تمرین کرده و اگر ۱۵۰ درصد آماده نباشد قطعا ۱۴۹ درصد آماده است. رونالدو برای حضور در چنین بازی هایی زندگی می کند. همانطوری که ایسکو گفت من به عنوان مربی باید تصمیمات سختی بگیرم. شاید بازیکنانی که در ترکیب قرار نخواهند ناامید شوند اما پس از سوت آغاز بازی ما همه یک تیم هستیم. بازیکنان می دانند که انتخاب ترکیب و قرار دادن تعدادی از بازیکنان روی نیمکت چقدر برای من سخت است اما این جزو وظایفم محسوب می شود. 


من برای کلوپ احترام زیادی قائل هستم. او تجربه زیادی دارد و عملکرد فوق العاده ای داشته است. ما فلسفه متفاوتی با یکدیگر داریم. 

۲۰۳۱

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای فوتبالیت محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.