ورزش ۱۱ – تیم فوتبال سایپا با هدایت علی دایی این بار در جام حذفی به مصاف سردار بوکان حریف نام آشنای خود رفت تا روند خوب خود را در لیگ این بار در جام حذفی ادامه دهد.
دو تیم در این دیدار با ترکیب زیر قدم به میدان مسابقه گذاشتند:
سایپا: حامد فلاح زاده، عبدالله ناصری، ساموئل سارفو، مهرداد کفشگری، آرش رضاوند، علی دشتی، رضا اسدی، امید خالدی، معین عباسیان، آرمان رمضانی و محمد حاج محمدی
سردار بوکان: امیر پارسازاد، توجید قوجایی، ایمان شیرازی، حبیب افرا، فریور محبی، محمد چهارمحالی، مصطفی کریمی، ناصر عبدی، موسی شهبازی، شهریار شیروند و علی صبوری
با شروع نیمه اول سایپایی‌ها هر چه تلاش کردند نتوانستند دروازه حریف سرسخت خود را باز کنند و بوکانی‌ها هم که برای این بازی انگیزه بسیار بالایی داشتند به حریف خود امان ندادند تا نیمه اول با نتیجه بدون گل به پایان برسد.
با سوت آغاز نیمه دوم شاگردان دایی آمده بودند تا دست پر از میدان خارج شوند اما به مانند نیمه اول تلاششان بی‌ثمر بود و توپ‌هایشان وارد دروازه حریف نمی‌شد. برخلاف جریان بازی بالاخره این بوکانی‌هانی بودند که صاحب یک ضربه پنالتی شدند و توسط علیرضا صبوری در دقیقه ۶۱ به گل اول رسیدند. اما این پایان کار نبود و سایپایی‌ها موفق شدند در دقیقه ۶۸ توسط آرمان رمضانی به گل تساوی برسند. این دیدار در پایان ۹۰ دقیقه ۱-۱ مساوی شد تا دو تیم مهیای دو نیمه ۱۵ دقیقه‌ای شوند.
دو تیم در نیمه اول وقت اضافه زورشان به یکدیگر نرسید اما در نیمه دوم این شاگردان دایی بودند که در دقیقه پایانی یعنی ۱۲۰ توسط آرش رضاوند به گل برتری رسیدند و این بازی سخت را با نتیجه ۲-۱ پیروز شدند و راهی مرحله بعدی رقابت‌ها شدند.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای فوتبالیت محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.