ورزش ۱۱ – پاری سن ژرمن در خانه لیورپول قافیه را باخت، همه چیز مهیای یک شروع بسیار خوب برای آنها بود، اما کیلیان امباپه ستاره بی چون و چرای پاریسی ها در یک لحظه کنترل تمرکز خود را از دست داد تا اشتباه بزرگ محمد صلاح در ۱۰ قبل از آن به شکلی دیگر جبران شود!

پاری سن ژرمن و لیورپولپاری سن ژرمن و لیورپول

جونیت چاکر داوری ترکیه ای این دیدار بزرگ نیز پر اشتباه ظاهر شد! دو گل آفساید و مردودی که برای دو تیم به عنوان گل سالم اعلام شد می توانست در پایان کار حسابی جنجال ساز شود، اما او شانس آورد که ستاره های بزرگ دو تیم نیز تصمیم گرفتند به تبعیت از او پراشتباه ظاهر شوند تا نتیجه پایانی به دست آنها رقم بخورد.

پاری سن ژرمن و لیورپولپاری سن ژرمن و لیورپول

برخلاف آنچه که انتظارش می رفت محمد صلاح شب خوبی را پشت سر نگذاشت تا رابرت فیرمینو تصمیم بگیرد به جبران نقش درخشان مد نظر هواداران از ساق های صلاح بپردازد و مرد ۳ امتیازی لک لک ها در برابر پاریسی های به نسبت فصل های گذشته ارتقا یافته، لقب بگیرد.

پاری سن ژرمن و لیورپولپاری سن ژرمن و لیورپول

جنگ ابرستارگان کار را تا حدودی خراب کرده بود! نیمار همانند همیشه سردرگم و کاملا گنگ در زمین بازی می دوید! او خیلی خوش شانس بود که محمد صلاح تا می توانست توپ ها را لو داد و نگاه ها را به سوی خود معطوف کرد! چرا که اگر صلاح یکی از شب های درخشان خود را سپری می کرد بی شک در همین لحظه سیل انتقادات تند و توهین آمیز علیه این ستاره عملا ناکارآمد پاری سن ژرمن روانه می شد.

پاری سن ژرمن و لیورپولپاری سن ژرمن و لیورپول

کلوپ باز هم توانست در دوئل برابر توخل پیروز باشد، اما توخل در دیدار برابر لیورپول دستاوردی بزرگ را حاصل کرد! او همانند تیم اونای امری متزلزل نبود، پاری سن ژرمن توخل بسیار منسجم تر از تیم بی برنامه امری نشان داد! ۱ امتیاز در آنفیلد در یک ثانیه و روی یک اشتباه فردی که از سوی امباپه رقم خورد، از دست رفت پس نمی توان پی اس جی را بابت این شکست ملامت کرد.

یورگن کلوپیورگن کلوپ

معادلات گروه C کاملا پیچیده خواهد بود، لیورپول قدرت برتر و اول نیست و پاری سن ژرمن بی شک حرف های بیشتری برای گفتن خواهد داشت، از سویی دیگر ناپولی و ستاره سرخ بلگراد هنوز به صحنه نمایش خود را وارد نکرده اند و باید در انتظار دردسر سازی این دو برای مدعیان بزرگ این گروه بود!

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای فوتبالیت محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.