سیمئونه: شانس صعود دو تیم هنوز برابر است


دیه‌گو سیمئونه، سرمربی اتلیتکو مادرید پس از برد دو بر صفر تیمش مقابل یوونتوس در لیگ قهرمانان از جنگندگی بازیکنانش تمجید کرد.


اتلتیکو نمایش فوق‌العاده‌ای داشت. چطور توانستید به چنین موفقیتی برسید؟


– چون من شانس داشتن بازیکنانی فوق‌العاده را دارم. اینها پسران من هستند! در فوتبال شما می‌توانید به دستاوردهای زیادی برسید، ولی آنچه من به خاطر می‌سپارم، خاطراتی بی‌نظیر است. کار کردن با چنین تیم جنگنده‌ای بهترین اتفاقی است که می‌تواند برای یک ورزشکار سطح بالا بیفتد. ما این بازی را بردیم چون بازیکنان من مثل چند برادر کنار هم جنگیدند. برادران واقعی.


انتخاب کاستا برای ترکیب اصلی همه را غافلگیر کرد.


– شما غافلگیر شدند چون شما متوجه نمی‌شوید که مربی در تمرینات چه چیزی می‌بیند. من هم ممکن است دچار اشتباه شوم، ولی هیچکس به اندازه من دیه‌گو را نمی‌شناسد. من می‌دانستم که او در جنگ‌های تن به تن با مدافعان یووه خیلی می‌تواند به ما کمک کند و اگر نتواند بیشتر از یک ساعت در زمین دوام بیاورد، می‌توانم از موراتا استفاده کنم. من زمان بازی را بین این دو تقسیم کردم.


آیا با این برد شما مدعی صعود هستید؟


– اصلا. از نظر من شانس صعود هر دو تیم هنوز برابر است. هیچ کاری انجام نشده. فراموش نکنید که مقابل یوونتوس بازی می‌کنید. بازی برگشت در تورین خیلی سخت خواهد بود، ولی ما برای این چالش آماده‌ایم.


 

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای فوتبالیت محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.