به گزارش ایلنا،نصرالله عبداللهی در گفت‌وگو با سایت باشگاه استقلال، درباره آخرین وضعیت آبی‌های پایتخت پیش از سفر به خوزستان برای مصاف با نفت مسجد سلیمان گفت: فکر می‌کنم زمانی رسیده که استقلال روی نوار پیروزی گام بگذارد و شرایط برای کسب پیروزی در دیدار پیش رو فراهم است. من مطمئنم این دو بازی با وجود دشواری که دارند، آغاز یک روند جدید برای استقلال خواهد بود. در این روزها که استقلال تنها نیاز به حمایت دارد، از همه پیشکسوتانی که از این تیم حمایت می‌کنند به عنوان یک عضو خانواده استقلال تشکر می‌کنم.

او در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به اظهارات برخی پیشکسوتان نسبت به شرایط این تیم چیست، بیان کرد: هرکسی چه پیشکسوت چه هوادار می‌تواند در مورد تیم محبوبش صحبت کند. این حق همه مردم است که در مورد استقلال صحبت کنند و نظرشان را بگویند ولی من از اینکه کسی بگوید من آمده‌ام جای پورحیدری و حجازی را بگیرم، ناراحت می‌شوم. من با آن دو مرحوم رفیق بودم ولی واقعا جرات نمی‌کنم از این حرف‌ها بزنم. واقعا نمی‌دانم چرا باید یک نفر خودش را در حد آن دو مرحوم معرفی کند؟ اگر انتقاد دارید، مثل خیلی‌های دیگر انتقادتان را بکنید و راهکار ارائه دهید، چرا از آن دو مرحوم حرف به میان می‌آورید؟

مدیرفنی استقلال اضافه کرد: اگر قرار بود که هرکسی بتواند جای پورحیدری و حجازی را پر کند، دیگر آن دو پورحیدری و حجازی نبودند. من توصیه‌ام به این جوانها این است که از دیگران حرفی نزنند و هر حرفی دارند، از جانب خودش بگویند. من با شناختی که از مرحوم پورحیدری و حجازی دارم، می‌دانم اگر آن دو زنده بودند، از اینکه باشگاه استقلال درحال خلاصی از بدهی‌های چند ده میلیاردی است، خوشحال می‌شدند و از مدیران باشگاه بابت انجام این کار بزرگ تشکر هم می‌کردند. جوانترها باید بدانند این باشگاه در دهه شصت و اوایل هفتاد با چه مصائبی خودش را حفظ کرده و به جای کمک به این باشگاه، نمی‌دانم چرا فکر می‌کند با انتقادهایی که هرکسی می‌تواند بدون انصاف مطرح کند، به تیم کمک کند؟

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای فوتبالیت محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.