ورزش ۱۱ – اشک های بی پایان کریستیانو رونالدو فقط برای یک مسئله بود! او نمی خواست در پس از آن حجم بی اندازه انتقاد ها و صحبت های منفی که علیه او در مادرید زده می شد تبدیل به واقعیت شود! چرا که در مادرید او را بدون لوس بلانکوس یک بازیکن معمولی می خواندند!

فلیکس بریشفلیکس بریش

فلیکس بریش با تصمیمی اشتباه و کاملا بحث برانگیز دنیای کریستیانو رونالدو را به زوال کشید تا او فصل بد ۲۰۱۸/۱۹ را همچنان بد و بدتر ادامه دهد، این بار هیچ چیز به او مربوط نمی شد! او قربانی چشمان کم سوی مرد آلمانی میدان شد تا کارت قرمز تنها دستاورد او در شب نخست رقابت های دور گروهی لیگ قهرمانان باشد.

کریستیانو رونالدوکریستیانو رونالدو

یوونتوس احتمالا حالا دردسر های خود را بیشتر از همیشه می بیند؛ تا پیش از حضور رونالدو آنها هرگز درگیر چنین اتفاقاتی نبودند، حاشیه های پیرامون این باشگاه به حد غیر قابل باوری افزایش یافته است و آنها از حالت آرام و بی صدا به تیمی جنجالی و پر ماجرا بدل شده اند، چرا که ابر ستاره پرتغالی دنیا پیراهن شماره ۷ آنها را می پوشد.

کریستیانو رونالدوکریستیانو رونالدو

موافقان و مخالفان رونالدو در هر بازی به نظاره نمایش های یوونتوس می نشینند، این برای بیانکونری ها تا به امروز به لحاظ فنی سودی نداشته است، اما به لحاظ مالی برای بیانکونری ها سرشار از سودهای کلان بوده است، صحنه اخراج کریستیانو رونالدو طی چند ساعت گذشته از مرز یک میلیون بازدید گذشت! این یعنی یوونتوس حالا در کانون توجهات است.

مکس آلگریمکس آلگری

از همه این ها گذشته، مکس آلگری در خانه حریفی پیروزی را از آن خود کرد که خیلی عبور از آنها کار ساده ای حتی با کریستیانو رونالدو قلمداد نمی شد، چه برسد به تیمی ۱۰ نفرهد و بدون رونالدو! شاید این پیروزی باز هم تحت تاثیر بریش که حالا منفور ترین شخصیت شب دوم دور نخست لیگ قهرمانان اروپا است رقم خورده باشد! چرا که او پس از اخراج کریستیانو رونالدو و در بین دو نیمه کاملا متوجه اشتباه فاحش خود شد و کنترل و تمرکزش بر بازی را از دست داد تابا عذاب وجدان به دنبال جبران اشتباه بزرگ خود باشد.

بازیکنان یوونتوسبازیکنان یوونتوس

یوونتوس نشان داد ابرستاره دنیا را هم اگر در اختیار داشته باشد، باز هم همان تیم منسجم و متحد است!پیروزی ۱۰ نفره در خانه خفاش ها دستاوردی بزرگ برای بانوی پیر است که مکس می تواند به آن افتخار کند اما هنوز هم اشک های رونالدو جز دلخراش ترین صحنه های هفته نخست لیگ قهرمانان اروپا است که در تاریخ آن به ثبت رسید تا از فلیکس بریش به عنوان مردی بی رحم و پر مسئله یاد شود!

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای فوتبالیت محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.