ورزش ۱۱ – ماجرای طولانی و همیشگی انتقال نیمار به رئال مادرید بالاخره روزی به واقعیت بدل خواهد شد و آن روز به نظر بسیار نزدیک شده است؛ چرا که سیاست های پرز در این سال ها نشان داده است که هنگام شکست روی به رفتارهایی غیرمنتظره می آورد و با غافلگیری طرف مقابل از زاویه ای ضربه اش را بر حریف وارد می کند که هرگز انتظار آن را نداشته اند!

فلورنتینو پرزفلورنتینو پرز

فلورنتینو پرز پس از شکست دردناک و تلخ ۴_۲ در سوپر فوتبالیت اروپا مقابل اتلتیکو مادرید، متوجه وخامت اوضاع تیم خود شد، چرا که آنها در فاز هجومی با بحران حضور یک ابر ستاره روبرو بوده اند، مسئله ای که در سال های گذشته به واسطه حضور کریستیانو رونالدو همواره با اطمینان خاطر بالایی دنبال می شد و هرگز دغدغه ای برای این روزها وجود نداشت، چرا که رونالدو با شادی های پی در پی که برای باشگاه به ارمغان می آورد فرصت فکر کردن به این روزها را آنان سلب کرده بود.

نیمارنیمار

پرز این بار بدون مشورت با لوپتگی خود یک تنه وارد عمل شده است و رسما پیشنهاد ۳۰۰ میلیون یورویی را برای خرید نیمار به باشگاه پاری سن ژرمن ارسال کرده است که طبق معمول پاسخ پاریسی ها منفی بود؛ اما این بار پرز از پاسخ منفی سران متمول پی اس جی لذت برد! چرا که این پاسخ راه او را برای جذب جونیور راحت تر می کرد.

در اقدامی غیر قابل باور، پرز قصد دارد تا از طریق یوفا نیمار را از چنگ الخلایفی دربیاورد، روشی که با تمرکز کردن بر روی نقطه ضعف حریف حاصل شده است، چرا که پیرمرد سیاستمدار برنابئو بار دیگر مدیران یوفا را با روابط خوبی که دارد تحریک کرده که پاری سن ژرمن خلاف قوانین مالی حاکم عمل کرده است!

یوفایوفا

عجیب اینکه مدیران یوفا با بررسی اولیه مدارک پی اس جی به حساب های وابسته به این باشگاه و وجوه واریز شده از سوی مدیریت ساکن در قطر و همچنین هزینه های دریافت شده از سوی بخش اسپانسرینگ بسیار مشکوک شده اند و به نظر می رسد که این بار ناصر الخلایفی دیگر نمی تواند از چنگ قانون فرار کند.

نیمارنیمار

حاصل این ماجرا چیست؟ در صورتی که یوفا رای به محکومیت پاری سن ژرمن بدهد، آنان برای میزان کردن تراز مالی باشگاه خود به اجبار باید برخی از ستارگان خود را به فروش برسانند و حتی برخی از قراردادهای تجاری شان را کنسل کنند! چرا که در غر این صورت قوانین فیر پلی مالی یوفا سخت آنها را تنبیه خواهد کرد و این به معنای باز شدن درب های خروجی باشگاه بر روی نیمار و حضور وی در سانتیاگو برنابئو است! سیاستی که پرز با تیزهوشی سخت به دنبال عملی کردن آن طی ۱۳ روز آتی و تا پایان ماه آگوست میلادی است.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای فوتبالیت محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.