ورزش ۱۱ -زلزله زمانی اتفاق می افتد که قسمت های بزرگی از پوسته زمین به طور ناگهانی کنار یکدیگر عبور می کنند، به زبان ساده تر جابجایی گسل های زیر زمینی اصلی ترین عامل به وجود آمدن زلزله هستند و یا این که آزاد شدن انرژی گاهی باعث به وجود آمدن چنین پدیده ای می شود.
گاهی فوتبال نیز باعث رخ دادن زلزله می شود؛ زمانی که تیم ملی مکزیک توانست در چارچوب مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با یک گل از سد مدافع عنوان قهرمانی عبور کند، در اتفاقی غیر قابل باور درست در ساعت۱۱:۳۲ به وقت محلی مکزیک و همزمان با به ثمر رسیدن گل لوزانو به آلمان در دو ناحیه در خاک مکزیک زلزله به ثبت رسید.
گویا شادی بی حد و وصف مردم این کشور پس از به ثمر رسیدن گل باعث آزاد شدن انرژی زمین شده است، حالا یک لحظه تصور کنید تیم برانکو بتواند باخت ۲_۰ در دیدار رفت را شنبه شب در استادیوم آزادی جبران کند، قطعا شادی مردم پس از به ثمر رسیدن گل دوم و یا سوم پرسپولیس به کاشیما بیش از آن چیزی خواهد بود که مکزیکی ها رقم زدند؛ پس باید آمادگی لازم برای وقوع زلزله را داشت.

پرسپولیس - کاشیماپرسپولیس – کاشیما

نکته جالب در مورد وقوع زلزله در تهران حتی یک یا دو ریشتر به دلیل گل های شاگردان برانکو به کاشیما شعار همیشگی هواداران این تیم > نیز به حقیقت خواهد پیوست.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای فوتبالیت محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.