مسئولان باشگاه تراکتورسازی بعد از جدایی توشاک به دنبال جذب بهترین گزینه برای هدایت تیمشان هستند.

به گزارش فوتبالیت   تراکتورسازان بعد از جدایی جان توشاک از این تیم تبریزی تفوتبالیتوی خود را برای جذب سرمربی جدید آغاز کردند تا بهترین گزینه را جایگزین سرمربی ولزی کنند.

 

جدایی سرمربی سابق رئال مادرید از تراکتورسازی منجر شد که زنوزی مالک باشگاه در نخستین پروژه خود در جذب سرمربی طراز اول دنیا شکست بخورد و اکنون هم از این شکست درس عبرت نگرفته است و بازهم به دنبال مربی خارجی سرشناس برای تیمش است.

از زمانی که توشاک از سرمربیگری تراکتورسازی کنار رفت نام‌های بزرگی برای هدایت این تیم تبریزی مطرح شده است که مسئولان تراکتورسازی هنوز هیچ کدام از این گزینه‌ها را تایید نکردند.

اسون گوران اریکسون

ستاره های سابق فوتبال دنیا در میان گزینه های هدایت تراکتورسازی

 • اریکسون سرمربی سوئدی که سابقه هدایت تیم‌های ملی انگلستان، مکزیک و ساحل عاج را دارد یکی از گزینه‌های هدایت تراکتورسازان است که این مربی از سوی یکی از مدیربرنامه‌ها به باشگاه تراکتورسازی معرفی شد.
 • چندی پیش اعلام شد که قرار است اریکسون سرمربی تیم ملی عراق شود، اما حضورش در این تیم منتفی شد. آخرین حضور این مربی ۷۰ ساله در لیگ چین به عنوان سرمربی باشگاه شتزن بوده است.
 • البته مسئولان باشگاه تراکتورسازی حضور این مربی سوئدی را در تیم خود تکذیب کردند.

روبرتو کارلوس

ستاره های سابق فوتبال دنیا در میان گزینه های هدایت تراکتورسازی

 • روبرتو کارلوس بازیکن سابق رئال مادرید و تیم ملی برزیل هم مدنظر تراکتورسازان است و حتی گفته می‌شود مسئولان تراکتورسازی از طریق یک مدیربرنامه بین المللی به کارلوس پیشنهاد ۲ میلیون یورویی دادند و منتظر پاسخ او هستند.

ارنست میدن دورپ

ستاره های سابق فوتبال دنیا در میان گزینه های هدایت تراکتورسازی

 • دورپ مربی آلمانی در ابتدای فصل هم یکی از گزینه‌های هدایت تراکتورسازی بود، اما در نهایت حضور این مربی در تبریز منتفی شد.
 • زمانی که تراکتورسازی در لیگ دسته یک بود هدایت این تیم تبریزی را دروپ برعهده داشت و اکنون هم به عنوان یکی از گزینه‌های تراکتورسازان مطرح شده است.

تونی اولیویرا

ستاره های سابق فوتبال دنیا در میان گزینه های هدایت تراکتورسازی

 • تونی اولیویرا سرمربی پرتغالی هم در حالی به عنوان یکی از گزینه‌های سرمربیگری تراکتورسازی مطرح شده که هیچ صحبتی با این مربی از طرف تراکتورسازی‌ها صورت نگرفته است.
 • تونی اولیویرا هدایت تراکتورسازان را در ۳ دوره از لیگ برتر در سال‌های ۲۰۱۲، ۲۰۱۳، ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ برعهده داشته است. این مربی در بین هواداران تراکتورسازی از محبوبیت خاصی برخوردار است و همواره جزء گزینه‌های هدایت این تیم تبریزی بوده است.
 • تیم تراکتورسازی با هدایت تونی اولیویرا توانست رتبه دوم لیگ برتر، سهمیه آسیا و قهرمانی در جام حذفی را بدست آورد و در نهایت این مربی بعد از رفت و برگشت‌های متوالی سرانجام در ۱۷ آذر ۹۴ از این تیم تبریزی جدا شد.

لئوناردو

ستاره های سابق فوتبال دنیا در میان گزینه های هدایت تراکتورسازی

 • لئوناردو بازیکن اسبق برزیل یکی از گزینه‌های هدایت تراکتورسازان است. او سرمربیگری تیم‌های آث میلان و اینتر میلان را در کارنامه خود دارد و زمانی هم مدیر ورزشی پاری سن ژرمن بوده است.

محمد تقوی

 • محمد تقوی که مدتی پیش به عنوان مربی به جمع تراکتورسازان اضافه شد بعد از جدایی توشاک هدایت این تیم تبریزی را به طور موقت برعهده گرفت و قرار است در بازی با پدیده مشهد سکاندار تراکتورسازان باشد.
 • تقوی هم یکی از گزینه‌های داخلی تراکتورسازان به شمار می‌آید و او خیلی تلاش می‌کند که با نتیجه گیری تیمش برابر پدیده مشهد هدایت تراکتورسازان را به طور دائمی برعهده بگیرد.

البته طبق اعلام زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی ۹۰ درصد مربی این تیم خارجی است و درصد کمی وجود دارد که یک مربی ایرانی هدایت تراکتورسازان را برعهده بگیرد.

حسن آذرنیا سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی درباره این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: گروه ویژه‌ای از طرف زنوزی مالک باشگاه در حال بررسی گزینه‌های مدنظر سرمربیگری تیم هستند و زمانی که توافق نهایی حاصل شد به اطلاع باشگاه رسانده می‌شود تا ما مراحل ثبت قرارداد را انجام بدهیم.

او درباره پیشنهاد ۲ میلیون یورویی به روبرتو کارلوس تصریح کرد: من این پیشنهاد را نه تکذیب و نه تایید می‌کنم چرا که گروه ویژه باشگاه در جریان این پیشنهاد هستند و خبر زیادی از این موضوع ندارم.

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی در پایان خاطر نشان کرد: در حال حاضر تمرکزمان برای بازی با پدیده مشهد است و امیدواریم در این بازی بتوانیم نتیجه دلخواه خود را کسب کنیم.

گفتنی است زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی در تبریز حضور دارد و به نظر می‌رسد که انتخاب سرمربی جدید این تیم تبریزی تا پایان هفته هشتم که لیگ برتر دوباره تعطیل می‌شود طول بکشد.

به گزارش افکارنیوز،

داور بین المللی فوتبال ایرانکه در روزهای بازنشستگیبه سر می برد قضاوت حسین زرگر داور دیدار نساجی ـ استقلال را مثبت ارزیابی می کند.

سعید مظفری زاده درباره دو صحنه مشکوک محوطه جریمه استقلال که اعتراض کادر فنی نساجی را باعث شد با تاکید می گوید به هیچ وجه خطایی رخ نداد.

نقد داوری مظفری زاده را بخوانید:

* در دقایق ابتدایی مسابقه در حالی که هنوز تصاویر مستقیم بازی روی آنتن نرفته بود صحنه ای در محوطه جریمه استقلال اتفاق افتاد که توپ ارسالی بازیکن نساجی بعد از برخورد به پای مدافع استقلال ناخواسته به دست مدافع استقلال برخورد کرد که قطعا این صحنه نمی توانست هند باشد و ادامه بازی کاملا درست بود.

*آبشک بعد از سوت داور و اعلام خطا با تکلی بی ملاحظه بازیکن استقلال را سرنگون کرد که زرگر به درستی او را سرنگون کرد.

*در وقت های اضافه نیمه اول شوت بازیکن نساجی در محوطه جریمه بار دیگر در یک شرایط طبیعی به دست خسرو حیدری برخورد کرد که در این صحنه هم دستور داور برای بازی کاملا درست بود.

*در دقیقه ۷۵ حرکت غیرورزشی مرتضی تبریزی مستحق کارت زرد بود خصوصا که باعث درگیری گروهی هم شد اما داور ترجیح داد در این صحنه به هر دو بازیکن حاضر در درگیری فقط تذکر بدهد.

*در دقیقه ۸۷ خطای مدافع نساجی در کنار نیمکت استقلال بر روی حاجی گرو مستحق کارت زرد بود که داور آن را به درستی جریمه کرد اما نکته ای که باید به آن اشاره کنیم این است که علیرغم تصمیم درست داور باز شاهد اعتراض و شلوغی محوطه فنی استقلال بر روی این صحنه بودیم.

* همین طور این اعتراض ها و بی نظمی ها را در هر دو تیم در طول بازی شاهد بودیم، چیزی که این روزها در لیگ زیاد مشاهده می شود و نشان دهنده آن است که داوران ما نسبت به کنترل نیمکت ها خیلی جدی برخورد نمی کنند و همین باعث می شود که نظم بازی از دستشان خارج شود و کار برای قضاوت سخت شود. حتما باید داوران ما این مساله را مدنظر قرار بدهند چراکه انضباط بیرون از زمین به اندازه نظم داخل زمین برای داشتن یک قضاوت خوب مهم است.

برنامه هفته سوم مسابقات زیر 17 سال اعلام شد

کمیته مسابقات هیات فوتبال استان تهران، برنامه هفته سوم مسابقات زیر ۱۷ سال اعلام شد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ برنامه هفته سوم مسابقات زیر …

کمیته مسابقات هیات فوتبال استان تهران، برنامه هفته سوم مسابقات زیر ۱۷ سال اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ برنامه هفته سوم مسابقات زیر ۱۷ سال استان تهران اعلام شد.

بر این اساس تیم ها در تاریخ ۳ مهرماه طبق برنامه زیر به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

سه شنبه ۳ مهر

سرخپوشان – دیاکو

هرندی – ۱۳

مقاومت کوثر – ایرانمهر
مصلی نژاد – ۱۱

پاراک – مقاومت
مصلی نژاد – ۱۳

سیاه جامگان – امین

شهید رهنما – ۱۳


فوتبالیت آنلاین / دهه ۸۰ و ۹۰ لیورپول با یک نام عجیب عجین شده بود؛ بروس گروبلار دروازه بان تنومند و اهل آفریقای جنوبی که نزدیک به دو دهه درون قفس توری لیور ایستاد و البته جاودانه شد. از آنها روزها، سال های بسیاری سپری شده و حالا گروبلار از خاطرات تاریک زندگی اش در آفریقا می گوید. دروازه بان افسانه ای لیورپول مدعی شد که پس از اینکه در ارتش، مجبور به جنگیدن با دشمن شده بود، تنها فوتبال توانست او را از کابوس‌هایش نجات دهد. بروس گروبلار که حالا ۶۰ ساله است، در دهه ۷۰ در جنگ رودسیان بوش در زیمبابوه شرکت کرده بود و هنوز کابوس‌هایی از آن روزها را می‌بیند. او که در دوربان آفریقا جنوبی به دنیا آمده، برای مدت ۱۱ ماه به سربازی اجباری فرستاده شد ولی این ۱۱ ماه به ۲ سال افزایش یافت. وقتی او جذب ارتش شد، سریعا به جنگ بوش فرستاده شد. در این جنگ او سه نفر از دوستانش را از دست داد و خاطرات بسیار تلخی از آن روزها به همراه دارد.


او گفت: خاطرات کمی آرامتر شده اند ولی گاهی با دوستان در آفریقا دور هم جمع می‌شویم و آنها دوست دارند راجع به این موضوع حرف بزنند اما من نه. پس از آن روزها، برای دو تا سه هفته، عرق سرد داشتم و با این حس و حال از خواب بیدار می‌شدم. در طول آن سال ها، خیلی خوش شانس بودم که درگیر افسردگی نشدم زیرا فوتبال واقعا جان من را نجات داد.


۱۲

تیم‌های فوتبال پرسپولیس ایران و السدقطر در چارچوب مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا روز دهم مهر به مصاف هم می‌روند.

به گزارش فوتبالیت  پس از پایان مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و مشخص شدن تیم‌های راه یافته به مرحله نیمه نهایی، کنفدراسیون فوتبال آسیا زمان دیدار تیم‌های السد قطر و پرسپولیس ایران را اعلام کرد.

ساعت دیدار پرسپولیس‌ایران و السدقطر در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا مشص شد

کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد مسابقه رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان بین تیم‌های فوتبال پرسپولیس ایران و السد قطر روز ۱۰ مهر ماه از ساعت ۱۷:۴۵ (به وقت تهران) در ورزشگاه جاسم الحمد دوحه برگزار می‌شود.

در دیگر دیدار این مرحله تیم‌های فوتبال کاشیما آنتلرز و سوون سامسونگ روز چهارشنبه یازدهم مهر از ساعت ۱۹ به وقت محلی به مصاف هم می‌روند.

مجید رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر و در خصوص عملکرد استقلال برابر السد قطر گفت: استقلال نسبت به بازی رفت عملکرد بهتری از خود داشت و می توانست برنده این دیدار باشد اما متاسفانه اخراج چشمی شرایط آبی پوشان را بهم ریخت و شفر مجبور شد با تغییراتی که در تیمش ایجاد می کند، نتواند بازی هجومی که قبل از اخراج انجام می داد ادامه دهد و همین مسئله باعث شد تا استقلالی که دو بر یک از السد پیش افتاده بود و حتی می توانست بازی را به تساوی بکشاند با این اخراج پیروزی را با تساوی دو بر دو عوض کرد و از صعود به مرحله بعد بازماند.

وی در خصوص تشکیل کمیته فنی استقلال برای بهتر شدن عملکرد آبی پوشان در لیگ برتر، گفت: با حکم سرپرست باشگاه، من و چند تن از باتجربه های استقلال به عضویت کمیته فنی درآمدیم تا بتوانیم در کنار یکدیگر و با همفکری به استقلال کمک کنیم.

عضو کمیته فنی استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا شفر با شما هماهنگ خواهد بود و نقطه نظرات شما را خواهد پذیرفت یا خیر، گفت: بحث هماهنگی یا عدم هماهنگی وجود ندارد. سرپرست باشگاه استقلال این اختیار را به ما داده که در خصوص عملکرد استقلال صحبت کنیم. نقاط قوت و ضعف این تیم را بررسی کنیم و در پایان هم آنچه را که در مجموع به آن به اتفاق رسیده ایم به سرمربی استقلال انتقال دهیم. البته شفر یک مربی بزرگ و حرفه ای است و مطمئناً از این موضوع استقبال می کند و بازی استقلال برابر السد آن هم در دوحه نشان داد که او شناخت بهتری از السد داشته و بازی قابل قبول تری مقابل این تیم ارائه داده است.

رضایی در ادامه گفت: همه ما به دنبال موفقیت استقلال هستیم و می خواهیم این تیم روند موفقیتهایش را آغاز کرده و تا پایان فصل ادامه دهد و این میسر نمی شود جز هماهنگی هایی که بین تمامی اعضای باشگاه باید وجود داشته باشد.

عضو کمیته فنی استقلال در خصوص دیدار آبی پوشان برابر نساجی قائم شهر که روز شنبه برگزار خواهد شد، گفت: استقلال بازی سختی در پیش خواهد داشت. جواد نکونام اگرچه تیم جوان و کم تجربه ای دارد، اما توانسته به خوبی آنها را به هماهنگی لازم رسانده و مطمئناً آبی پوشان روز سختی مقابل این تیم خواهند داشت. البته با توجه به درایت بالای شفر و توانایی هایی که در او سراغ داریم، مطمئناً به گونه ای یازده نفر اصلی را وارد زمین خواهد کرد که بتواند سه امتیاز بازی را کسب کرده و شرایط خود را در جدول بهبود ببخشد.

وی در پایان و در پاسخ به این سوال که حدود ۱۵ روز است از تشکیل کمیته فنی می گذرد اما هنوز اعضای کمیته فنی جلسه ای را در کنار یکدیگر برگزار نکرده اند، گفت: ان‌شاالله در هفته آینده اولین جلسه خود را برگزار خواهیم کرد تا بتوانیم با همفکری، کمک موثری به استقلال کنیم.

به گزارش ایلنا، رونی در تابستان ۲۰۱۷ از منچستریونایتد جدا شد و به باشگاه دوران نوجوانی‌اش، اورتون برگشت. شیاطین سرخ حتی برای تسهیل این انتقال، حاضر به پرداخت بخشی از دستمزد رونی هم شدند. این مهاجم باتجربه شروع خوبی در گودیسون پارک داشت اما بعد از تغییر پست و انتقال به خط میانی، تردیدها در مورد او افزایش پیدا کرد و همین مساله مشیری را ترغیب کرد تا او را بفروشد.

رونی در یک گفت‌وگوی مفصل در این باره گفت: جدایی از منچستریونایتد آسان نبود اما من بازی نمی‌کردم و شرایط دشوار بود. اورتون دلیل اصلی جدایی من از منچستریونایتد بود. می‌خواستم به آنها کمک کنم تا رو به جلو بروند و نخستین جام‌شان از سال ۱۹۹۵ را به دست بیاورند. این همیشه رویای من بود اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد. من کمی از اینکه شرایط به آن شکل رقم خورد، ناراحتم اما فوتبال همین است. مساله تنها پایان دوران حرفه‌ای‌ام در اورتون نبود. می‌توانستم بفهمم که باشگاه در تلاش است تا رو به جلو حرکت کند و بازیکنان جدیدی به خدمت بگیرد و من می‌خواستم بخشی از این پروژه باشم. احساس می‌کردم در حال ریختن پایه‌ای برای بردن یک جام و تلاش برای قرار گرفتن در جمع ۶ تیم برتر لیگ هستیم. با توجه به آنچه چند بار در دوران حرفه‌ای‌ام رخ داد، شاید نیاز بود کمی خودخواه‌تر باشم؛ چیزی که گاهی انجامش دشوار است.

وی ادامه داده است: با بازی در خط میانی، من قابلیت گلزنی‌ام را از دست دادم اما تیم کمی بهتر شد و در جدول بالاتر رفت. شاید اگر این کار را نمی‌کردم، می‌توانستم ۲۰ گل بزنم و تیم دوازدهم یا سیزدهم می‌شد. فکر می‌کنم این تصمیم مالک باشگاه بود. واضح بود که او می‌دانست که قصد دارد بازیکنان زیادی به خدمت بگیرد و من همچنان از اورتون پول می‌گرفتم و او می‌خواست این هزینه را کم کند. وقتی که من در جریان علاقه‌مندی واشنگتن دی سی قرار گرفتم و در روزنامه، مقاله‌ای در مورد آن خواندم و به این فکر کردم که اینجا چه اتفاقی در حال رخ دادن است؟ چیزی گفته شده است؟ بنابراین به دیدن سم آلاردایس رفتم و گفتم: گوش کن، من بچه نیستم. چه اتفاقی دارد رخ می‌دهد؟ می‌خواهی من اینجا باشم یا نه؟ منصفانه بگویم، آلاردایس روراست‌ترین فرد بود. او گفت اگر فصل بعد هم مربی باشد، شاید به من زیاد بازی نرسد اما او می‌خواست که من در اورتون باشم و بخش بزرگی از پروژه تیم. سپس گفت: اما من مطمئن نیستم که مالک باشگاه هم چنین نظری داشته باشد.

تلاش برای گرفتن یک پاسخ صادقانه از مالک باشگاه، سه ماه طول کشید. من تلاش کردم و تلاش. تنها چیزی که می‌خواستم، شفافیت بود. نکات مثبتی هم وجود داشت. فرزندانم می‌دیدند که من در اورتون بازی می‌کنم. هرچند دو بچه کوچکم چیزی به یاد نخواهند داشت اما همچنان عکس‌هایی باقی می‌ماند که من در سنین بالاتر هم برای اورتون بازی کردم. در آنفیلد برای اورتون گل زدم و نخستین هت‌تریک را برای اورتون انجام دادم اما با کمی ناراحتی جدا شدم. وقتی در ۱۸ سالگی از اورتون رفتم، پایان بدی داشت. من بچه بودم و در آن سن چیزهایی می‌گویید و کارهایی می‌کنید که واقعا معنی آنها را درک نمی‌کنید اما این بار، کمی مسن‌تر و عاقل‌تر بودم و تنها کمی صداقت می‌خواستم که هرگز واقعا به آن نرسیدم؛ به جز از سم آلاردایس.

به گزارش وبسایت نود، پاریسن ژرمن اگرچه همراه توخل در این فصل از لیگ فرانسه نیز شروع حوبی داشته ولی برای تیمی که مدعی قهرمانی در اروپاست و سرمداران ثروتمندش رویای فتح قله اروپایی را دارند، شروع خوبی در لیگ قهرمانان رقم نخورد. آن ها در اولین مسابقه اروپایی این فصل خود در شبی که عمکلرد خوبی هم نداشتند، ۳-۲ به لیورپول باختند.

در رختکن تیم پاریسی بعد از مسابقه با لیورپول، امباپه ساکت گوشه ای نشسته بود، چند دقیقه قبل تر، او کسی بود که در نزدیکی های محوطه جریمه خودی توپ را لو داد تا در نهایت یاران قرمزپوش برای فرمینو موقعیت سازی کنند و لیورپول به گل سوم برسد، به این ترتیب گل امباپه هم بی ثمر شد و بازی ۳-۲ به نفع لیورپول پایان یافت. پی اس جی هم یک بار دیگر در یک مسابقه بزرگ خارج از خانه اروپایی شکست خورد.

امباپه در رختکن بین دیارا و انکونکو نشسته بود، رختکن آرام و ساکت بود. این شروعی نبود که پاریسن ژرمن در لیگ قهرمانان به دنبال آن باشد. با وجود شکست در نخستین بازی اروپایی فصل و عملکردی پایین تر از متوسط، توخل عصبانی به نظر نمی رسید. حتی شاید راضی هم بود. حتی سرمربی جوان آلمانی روی این موضوع تاکید داشت که تیمش بازی ۲-۰ باخته را توانسته بود ۲-۲ کند و در آستانه گرفتن امتیاز در آنفیلد بود. اما دو میز پر از خوراکی در رختکن آنفیلد، دست نخورده بود. بازیکنان احساس بوکسور بازنده ای را داشتند که در یک جدال حساس در لحظات پایانی ناک اوت شده بود.

وقتی بازیکنان تیم پاریسی پیش از شروع مسابقه به ورزشگاه آمدند، خیلی آرام و خونسرد به نظر می آمدند. شاید حتی بیش از حد آرام. گاریسونه اینسنت دروازه بان جوان ۱۸ ساله که به تازگی اولین قرارداد حرفه ایش را به ثبت رسانده نیز همراه تیم به انگلیس سفر کرده، همینطور بوفون باتجربه که به دلیل محرومیت فعلاً قادر به بازی در اروپا نیست. حضور او می تواند نشانه از اتحاد درون تیم تلقی شود.

اما در داخل رختکن به نظر تقسیم بندی های منطقه ای وجود دارد: دو آلمانی در کنار هم (تیلو کرر، ژولین درکسلر)، اسپانیایی زبان ها با هم (دی ماریا، کاوانی و برنات در کنار هم نشسته)، جوانان برآمده از آکادمی کنار یکدیگر (سیبویس، دیابی و انسوکی)، رفقای فرانسوی با هم (دیارا، امباپه، انکونکو، کیمپمبه، رابیوت، آرئولا) و همینطور برزیلی ها در کنار هم، هر کدام دسته دسته در کنار یکدیگر نشسته اند.

یکی از مشکلات مهم پاریسن ژرمن در آنفیلد این بود که آن ها مثل یک تیم بازی نکردند. آن ها به اندازه کافی متحد نبودند. و شاید این موضوع منعکس کننده همین دسته بندی ای باشد که در رختکن قابل مشاهده است. در این سطح و در مقابل تیمی در حد و اندازه های لیورپول، اگر همچون یک تیم منسجم متحد نباشید، محکوم به شکست هستید. تفاوت دو تیم در مسابقه سه شنبه شب، روحیه تیمی و همکاری و هماهنگی درون تیمی بود. در این منظر تیم فرانسوی به اندازه کافی خوب نبود.

در اغلب دقایق بازی با لیورپول، پاریسن ژرمن با هفت بازیکن دفاع می کرد، امباپه و نیمار به عنوان دو بازیکن هجومی کمتر در کارهای دفاعی شرکت می کردند و اگر هم حضوری داشتند، ناموفق بود. در فاز تهاجمی هم هر دو بازیکن اسیر واینالدوم و میلنر شده بودند. نه خبری از جابجایی های غافلگیرکننده بود و نه مثلث سازی یا کارهای ترکیبی در نزد بازیکنان پاریسی در بخش هجومی دیده می شد. نیمار سهل انگارانه بازی میکرد، نوعی بی میلی در ساق های او حس می شد و اصلاً نتوانست با سایر بازیکنان تیم همکاری خوبی داشته باشد. در بازی این ستاره برزیلی فقدان تعهد و انگیزه اگر موج نزند، خیلی زیاد دیده می شود.

مهمترین وظیفه توخل در پاریسن ژرمن در مسابقه با لیورپول به خوبی روشن شد: ساختن تیمی که بتواند متحد و همچون یک تیم واحد درون زمین عمل کند. تیم او پر است از ستاره و استعداد، اما فقدان روح تیمی مشهود است. مهمترین دغدغه این مربی آلمانی باید ساختن تیمی منسجم باشد.

البته غیبت وراتی هم مشهود بود. پاریسن ژرمن در مقابل لیورپول در حفظ توپ در زمان پرس شدید رقیب، توفیق نداشت. فقدان پاس های رو به جلوی وراتی در ترکیب پی اس جی قابل مشاهده بود. به ندرت می توانستیم در جریان مسابقه ارتباطی میان خط هافبک تیم پاریسی و سه بازیکن هجومی این تیم ببینیم.

قابل ذکر است که با وجود همین نمایش متوسط، پاریسن ژرمن تنها چند ثانیه تا کسب تساوی در آنفیلد فاصله داشت. سال گذشته در مرحله گروهی، آن ها در آلمان مقابل بایرن مونیخ ۳-۱ شکست خوردند. از این نظر، پی اس جی کمی پیشرفت کرده است. اشتباه امباپه در نهایت موجب شد این تیم گل سوم را در بازی سه شنبه شب بخورد. اشتباهی که می تواند درس خوبی برای ستاره جوان فرانسوی در مرحله پیشرفت باشد.

هنوز راه زیادی تا پایان این فصل از لیگ قهرمانان باقی مانده است، شاید هم این باخت در موعدی مناسب برای پاریسن ژرمن اتفاق افتاد. اما مشکل اینجاست که عطف به گذشته نشان می دهد آن ها تیمی نیستند که از اشتباهات شان به خوبی درس بگیرند. اما اگر به دنبال موفقیت هستند باید این بار از اشتباه شان درس فرا بگیرند.

۱۸۷۸

این مطلب از وب سایت دانلود آهنگ جدید • آپ موزیک به صورت رپ انتشار گردید است.

دانلود آهنگ محمدرضا علیمردانی مگه داریم مگه میشه

هم اکنون ترانه مگه داریم مگه میشه با صدای  محمدرضا علیمردانی از آپ موزیک

Exclusive Song: Mohammadreza Alimardani | Mage Darim Mage Mishe With Text And Direct Links In UpMusic

Mohammadreza Alimardani Mage Darim Mage Mishe دانلود آهنگ محمدرضا علیمردانی مگه داریم مگه میشه

───┤ ♩♬♫♪♭ ├───

متن ترانه :

سی ساله تو این اتاقی روی صورتت یه ماسکه سی ساله
میام کنارت سی ساله خدا نخواس که//..//
رخت دومادی ببینم به تن نحیف و تردت
♪!!♭ ساقه نیلوفر من دست طوفان کجا بردت ♪!!♭

UpMusicTag دانلود آهنگ محمدرضا علیمردانی مگه داریم مگه میشه
♪!!♭ سی ساله تورو میبوسم شب به شب از پشت شیشه  ♪!!♭
خیلیا میگن محاله مگه داریم مگه میشه //..//
کپسول اکسیژنت از ریه هات نفس میگیره خب خدا
هرچی که میده یه روز اونو پس میگیره

───┤ ♩♬♫♪♭ ├───

محمدرضا علیمردانی مگه داریم مگه میشه

دانلود آهنگ محمدرضا علیمردانی مگه داریم مگه میشه

به گزارش افکارنیوز،

حمیدرضا گرشاسبی پیش از بازی پرسپولیس و الدحیل قطر وعده داده بود در صورت صعود پرسپولیس به نیمه نهایی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا، پاداش پنجاه میلیون تومانی برای اعضای این تیم درنظر خواهد گرفت.

سرخپوشان پایتخت نیز با پیروزی سه بر یک موفق شدند جواز حضور در مرحله بعدی رقابت ها را از آن خود کنند. از این رو مدیرعامل باشگاه پرسپولیس موظف به پرداخت این رقم خواهد بود.

گرشاسبی قصد دارد این پاداش را پیش از بازی رفت پرسپولیس مقابل السد قطر به حساب بازیکنان و کادرفنی این تیم واریز کند تا سرخپوشان با روحیه بالا به مصاف السد قطر در دوحه بروند.

دیدار رفت تیم های فوتبال پرسپولیس و السد قطر دهم مهر ماه سال جاری در شهر دوحه برگزار می شود.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای فوتبالیت محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.